english version deutsche Version 
informacje ustawodawstwo
orzecznictwo
doktryna

  aktualności Obowiązki przedsiębiorców i organów administracji publicznej wynikające z nowej ustawy o systemie handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych.
  Adwokat Katarzyna Wolny – Tomczyk w dniu 3 marca 2016 roku wzięła udział w szkoleniu prowadzonym przez przedstawiciela Ministerstwa Środowiska d...

  Odstąpienie przez wykonawcę od umowy
  W razie odstąpienia przez wykonawcę od umowy o roboty budowlane, zawartej z podwykonawcą, inwestor nie ponosi odpowiedzialności na podstawie art. ...
  newsletter
  Kamil Zołoteńki

  Radca prawny Kamil Zołoteńki


  W 2012 roku ukończył jednolite magisterskie studia prawnicze na Wydziale Nauk Prawnych i Ekonomicznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, broniąc pracy magisterskiej z zakresu postępowania cywilnego.


  W 2015 roku ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

  W 2016 roku uzyskał tytuł radcy prawnego i w tym samym roku został wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu.

  W Kancelarii zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym, gospodarczym, handlowym oraz prawem pracy. Specjalizuje się w konstruowaniu i opiniowaniu umów, a także przekształcaniu spółek.

  Świadczy pomoc prawną w języku angielskim.


  Copyright © 2010 Budnik Posnow & Partnerzy
  Wykonanie: Tworzenie stron www, Mistrz Polski w Pozycjonowaniu stron