english version deutsche Version 
informacje ustawodawstwo
orzecznictwo
doktryna

  aktualności Obowiązki przedsiębiorców i organów administracji publicznej wynikające z nowej ustawy o systemie handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych.
  Adwokat Katarzyna Wolny – Tomczyk w dniu 3 marca 2016 roku wzięła udział w szkoleniu prowadzonym przez przedstawiciela Ministerstwa Środowiska d...

  Odstąpienie przez wykonawcę od umowy
  W razie odstąpienia przez wykonawcę od umowy o roboty budowlane, zawartej z podwykonawcą, inwestor nie ponosi odpowiedzialności na podstawie art. ...
  newsletter
  Karolina Rzeźnicka
  Adwokat Karolina Rzeźnicka

  Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie w Instytucie Prawa Cywilnego obroniła pracę magisterską pt. „Prawo cytatu ze szczególnym uwzględnieniem cytatu muzycznego”. Stypendystka programu Erasmus, podczas którego studiowała na Uniwersytecie Eötvös Loránd Tudományegyetem w Budapeszcie. Podczas studiów aktywny członek Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA oraz Uniwersyteckiej Poradni Prawnej.

  Doświadczenie zdobywała w kilku wrocławskich kancelariach adwokackich. Główny obszar zainteresowań oraz praktyki prawnej to prawo własności intelektualnej, prawo cywilne, prawo rodzinne oraz prawo ochrony środowiska.

  Włada językiem angielskim.

  Copyright © 2010 Budnik Posnow & Partnerzy
  Wykonanie: Tworzenie stron www, Mistrz Polski w Pozycjonowaniu stron