english version deutsche Version 
informacje ustawodawstwo
orzecznictwo
doktryna

    aktualności Odstąpienie przez wykonawcę od umowy
    W razie odstąpienia przez wykonawcę od umowy o roboty budowlane, zawartej z podwykonawcą, inwestor nie ponosi odpowiedzialności na podstawie art. ...

    Wirtualne biura...
    W wyroku z dnia 5 sierpnia 2014 r. Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie wskazał, że w obecnych realiach obrotu gospodarczego, przy uwzględnien...
    newsletter
    Lista e-maili
    Sekretariat: sekretariat@kbpp.pl
    tel./fax +48 71 342 50 55
    tel. +48
    71 799 45 30


    adw. Krzysztof Budnik
    krzysztof.budnik@kbpp.pl


    adw. Włodzimierz Posnow
    wlodzimierz.posnow@kbpp.pl


    r.pr. Krzysztof Mitoraj
    krzysztof.mitoraj@kbpp.pl


    adw. Denis Woźniak
    denis.wozniak@kbpp.pl


    adw. Maciej Wasilewski
    maciej.wasilewski@kbpp.pl


    adw. Wojciech Jabłoński
    wojciech.jablonski@kbpp.pl


    adw. Katarzyna Wolny - Tomczyk
    katarzyna.wolny-tomczyk@kbpp.pl


    apl. adw. Michał Skorupka
    michal.skorupka@kbpp.pl


    apl. adw. Patrycja Świgoń
    patrycja.swigon@kbpp.pl


    apl. adw. Mateusz Ćmikiewicz
    mateusz.cmikiewicz@kbpp.pl


    prawnik Dariusz Derejczyk
    dariusz.derejczyk@kbpp.pl


    prawnik Beata Ćwik
    beata.cwik@kbpp.pl


    prawnik Monika Wnuk
    monika.wnuk@kbpp.pl


    Copyright © 2010 Budnik Posnow & Partnerzy
    Wykonanie: Tworzenie stron www, Mistrz Polski w Pozycjonowaniu stron