english version deutsche Version 
informacje ustawodawstwo
orzecznictwo
doktryna

  aktualności Odstąpienie przez wykonawcę od umowy
  W razie odstąpienia przez wykonawcę od umowy o roboty budowlane, zawartej z podwykonawcą, inwestor nie ponosi odpowiedzialności na podstawie art. ...

  Wirtualne biura...
  W wyroku z dnia 5 sierpnia 2014 r. Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie wskazał, że w obecnych realiach obrotu gospodarczego, przy uwzględnien...
  newsletter
  Michał Łasica

  Aplikant radcowski Michał Łasica


  Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie ukończył studia stacjonarne na kierunku Prawo.

  Praca magisterska z zakresu prawa spadkowego, dotycząca instytucji zapisu windykacyjnego – sposobu uregulowania przez polskiego ustawodawcę, jak również jego korzeni w prawie rzymskim oraz analiza podobnych uregulowań w innych systemach prawnych.

  Od stycznia 2017 roku aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

  Doświadczenie zawodowe nabyte poprzez długoletnią współpracę z kancelarią prawną oraz praktykę w Prokuraturze Rejonowej.

  W Kancelarii zajmuje się głównie prawem karnym, w szczególności karno-skarbowym, administracyjnym w zakresie regulacji sektora gier hazardowych.
  W zakresie zainteresowań pozostaje szeroko rozumiane prawo cywilne. Szczególne upodobanie tą tematyką rozwija już od czasów studenckich, gdzie należał do Naukowego Koła Cywilistów Uniwersytetu Wrocławskiego.

  Włada językiem angielskim.

   


  Copyright © 2010 Budnik Posnow & Partnerzy
  Wykonanie: Tworzenie stron www, Mistrz Polski w Pozycjonowaniu stron