Treść główna

Aplikant

Zdobywanie wiedzy i doświadczenia pod okiem renomowanych prawników to gwarant dynamicznego rozwoju i dopracowania warsztatu prawniczego niezbędnego w samodzielnej pracy z wymagającym Klientem.

Kogo szukamy?

Od naszych aplikantów oczekujemy rzetelnego przygotowania merytorycznego, zaangażowania, (min. 1 rok doświadczenia) przedsiębiorczego myślenia, samodzielności w podejmowaniu decyzji ale równocześnie umiejętności sprawnej pracy zespołowej. Zważywszy na szerokie spektrum klientów Kancelarii (w tym podmiotów zagranicznych) od aplikantów oczekujemy również znajomości i umiejętności praktycznego stosowania języków obcych – ze szczególnych uwzględnieniem terminologii prawniczej.

Obowiązki aplikanta

Każdy z członków Zespołu Kancelarii dedykowany jest do określonego działu, prowadząc pod nadzorem prawnika Koordynatora oraz Partnera obsługę prawną konkretnego klienta. Niemniej, w miarę dynamicznego rozwoju Kancelarii i osobistych predyspozycji istnieje możliwość rotacji wewnętrznej pomiędzy działami.

Do zadań aplikanta zaliczyć należy:

  • świadczenie usług prawnych na rzecz Klientów Kancelarii;
  • sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz projektów umów;
  • stałe podnoszenie umiejętności i poszerzanie wiedzy;
  • współpracę z innymi Zespołami Kancelarii w zakresie realizowanych projektów.

Co oferujemy

Poza pracą w młodym, dynamicznym Zespole, Kancelaria  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracy (do wyboru), motywacyjny system wynagradzania, elastyczne godziny pracy umożliwiające udział w zajęciach na aplikacji a także możliwość finansowania aplikacji.

Aplikacje

Prowadzimy regularne, okresowe nabory do określonych działów Kancelarii.

Jeżeli chcesz być członkiem naszego Zespołu a aktualnie nie jest aktywny żaden nabór, zapraszamy do pozostawienia swojego CV w ramach otwartej rekrutacji.